X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ذهن نوشت های خانم و آقای اردیبهشتی
 
قالب وبلاگ

سلام

روز سه شنبه می تونست یک روز سرتاسر فاجعه باشه! می شد از پیش درآمدش چنین انتظاری داشت!

وقتی هنوز هوا تاریک بود و من در اثر یک کابوس از خواب بیدار شدم و حسی که منتقل کرده بود باعث شده بود دیگه نتونم بخوابم، می تونست نشونه یک روز بدیمن و خسته کننده باشه.

یا وقتی اول صبح دیدیم یکی از کرم ها مرده و پسرک با چشمانی اشک بار خونه را ترک کرد!

یا وقتی به در دانشگاه رسیدم و متوجه شدم به خاطر برگزاری یک همایشی، نمایشی، چیزی کلاس عصرمون تعطیل شده که با هزار مشقت و داستان سمینار اون درس را آماده کرده بودم.

یا وقتی هنوز یک ساعت از شروع کلاس نگذشته به خاطر همین داستان پاراگراف قبلی که باعث به هم خوردگی برنامه کلاس ها شده بیاند و به استادت بگند بیایید از این کلاس بیرون و استاد قهر کنه و مدیر گروه لج کنه و بگه اگه این جوری بشه نمی گذاریم شما امتحان این درس را بدید!!!

یا وقتی استاد یک درس دیگه بگه برای امتحان هیچ قسمت از این همه کتاب و منبع را حذف نمی کنه!!!!

یا وقتی سر کلاس نشستی و استاد همون درس سمینار و داستان، بعد از این که کلی رفتم و ناز ناظر کلاس ها را کشیدم و یک کلاس خالی براش جور کردم، زنگ بزنه که من حالشو ندارم برای کلاس بمونم و من رفتم کلاس تعطیل!!!!!!!!!!!

و تو بمونی با این همه زمانی که به جای خوندن امتحانت وقت برای درست کردن اسلایدهای این پاورپوینت گذاشتی!!!!

آره! می تونست خیلی بد باشه! می تونست با یک حس خیلی بد تموم بشه!

ولی چه طور می شد سه شنبه فاجعه باشه وقتی هوا این قدر بی نظیر بود؟! وقتی فضا و محیط دانشگاه این قدر قشنگ و زیبا و دلفریب بود؟! وقتی سرتاسر مسیر برگشت تا خونه غرق گل رز سفید بود؟! وقتی نم نم بارون موقع پیاده روی کوتاه و سلانه سلانه ای روی صورتت می نشست در حالی که داشتی این آهنگ را گوش می دادی که خوراک این هفته ات شده؟!

نه! سه شنبه اگرچه بد شروع شد ولی بسیار زیبا و پر از آرامش و شادی تموم شد...

 

پیوست 1: عصر پسرک با غصه میگه مامان یکی از هشت پسر تو و یکی از هفت برادر من دیگه توی این دنیا نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیوست 2: دختری که توی کلیپ تصویری آهنگ منتخب این هفته منه، به نظر من زیبایی وحشی، ساده و دست نخورده و بکری داره. دوستش دارم. یک جورایی زیباییش خشنه! نمی دونم چرا؟!

پیوست 3: پیداست امروز امتحان دارم! نه؟! در نتیجه بنده را از انرژی های مثبتتون محروم نفرمایید!

 

[ چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 ] [ 08:19 ] [ خانم اردیبهشتی ] [ نظرات (20) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 187846