X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ذهن نوشت های خانم و آقای اردیبهشتی
 
قالب وبلاگ

سلام

خوب حالا عقیده خودم را بگم.

من تا حد زیادی با نظر دوستم موافقم ولی نه به این شدت و نه به این سیاهی. من به مفهوم نسبی بودن هر موضوع به شدت موافقم.

به نظر من ممکنه عده ای از آقایون در برخورد با خانمی که به اون آقا نسبت به بقیه افراد همرده با موقعیت مشابه، تمایل و علاقه بیشتری نشون میده، در ابتدا خیالات نامربوط و غیرواقعی بکنه ولی تداوم این افکار به دو جنبه بستگی داره. شخصیت خود آقا و رفتار خانم که حد و مرزها و محدودیت ها را مشخص می کنه.

اگه زنی حد و مرزها را صریح مشخص کنه که البته این مشخص کردن فقط به سخن نیست، زبان بدن بسیار گویاتر است، اون وقت مردهایی که هدفشون از این رابطه ساده دوستانه چیزی غیر از تبادل افکار و نظرات است، خودشون دیگه به این رابطه ادامه نخواهند داد.

و باز به نظر من این موضوع بیشتر عامل فرهنگی و محیطی داره تا ارثی و ذاتی و نمیشه گفت طبیعت مردان اینه پس همینه که هست. من باور ندارم طبیعت مردان چنین باشه چون همه مردان چنین نیستند و هستند کسانی که قادر به کنترل و مدیریت افکار و نیازهاشون باشند.

باور این که همه مردان چنین هستند باعث میشه نسبت به شوهرهامون، مردان فامیل و همکارها و مردان اطرافمون بسیار بدبین باشیم و من نمی تونم این همه حجم تردید و سیاهی را تحمل کنم.

خوب این بود عقیده من!!!!!!

پیوست 1: آقای اماسیس یک وبلاگ خوب راه اندازی کردند درباره رعایت کپی رایت و یک مصاحبه انجام داده اند که به نظرم جالبه. این مصاحبه را بخونید.

پیوست 2: سه روزه این آهنگ، آهنگ محبوب من شده! قبلا این سبک ها را دوست نداشتم ولی فکر کنم به خاطر امتحانات کلا علایقم عوض شده!!!!!

پیوست 3: اگرچه من هم بعد از دیدن بازی زیبای ایران در مقابل آرژانتین احساس غرور و افتخار و کمی تا قسمتی حسرت کردم ولی چون حرف درباره شون زیاد زده شده الان می خواهم یادی از تیم والیبالمون بکنم که این قدر بی سروصدا می برند و زیبا و هنرمندانه بازی می کنند و کسی به خاطر بردهاشون این قدر ازشون یاد نمی کنه و جشنی براشون گرفته نمیشه! راستش من والیبال را بیشتر فوتبال دوست دارم!!!!!!

[ دوشنبه 2 تیر 1393 ] [ 08:23 ] [ خانم اردیبهشتی ] [ نظرات (14) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 187846