X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ذهن نوشت های خانم و آقای اردیبهشتی
 
قالب وبلاگ

سلام

نوجوان که بودم تاریخ تولد افراد برام خیلی خیلی مهم بود. مخصوصا اعضای خانواده ام. البته هنوز هم هست. خیلی دوست داشتم همه را سوپرایز کنم و برنامه های مفصل برای تولد عزیزانم بچینم. اگرچه بقیه خیلی همکاری نمی کردند ولی نهایت تلاشم را می کردم. در عوض وقتی روز تولدم می رسید و منتظر یک برنامه تولد جالب و غافلگیرانه بودم... خوب راستش نه این که فراموش کنند ولی از تنوع و غافلگیری خبری نبود!

راستش در آستانه سی و دومین سالگرد تولدم دیگه از این که روزی برای زادروزم غافلگیرم کنند، تقریبا ناامید شده بودم.

ولی...

از دو هفته پیش دوستان دانشگاه برای این چهارشنبه برنامه گذاشته بودند که همدیگه را ببینیم. پیش خودم گفتم خوبه نظر یکی از بچه ها را بپرسم که یک کیک هم من بگیرم و تولدم را با دوستان جشن بگیرم ولی بعد منصرف شدم. گفتم شاید دوستانم معذب بشند.

اون روز از قضا بنا به دلایلی دیر به محل قرار که یک کافی شاپ دنج و شیک بود، رسیدم. دوستم قبلش زنگ زد و گفت طبقه بالا هستند.

تصور کنید با عجله مسیر را پیموده بودم و با سرعت از پله ها بالا رفتم و با صحنه ای مواجه شدم که اصلا انتظارش را نداشتم.

دوستانم بلند شده بودند و برام دست می زدند و تولدت مبارک می خوندند و این کیک دوست داشتنی انتظارم را می کشید.

 

 

دوست عزیزم برام یک کلیپ درست کرده بود. با تمام عکس هایی که تا به امروز از من داشته. به کوچک ترین جزییات و علایق من توجه کرده بود. بسیار با سلیقه و زیبا...

متوجه شدم از یک هفته قبلش تو وایبر یک گروه درست کرده بودند و برنامه تولد را با بچه ها هماهنگ کرده بودند.

قلبم لبریز از شادی و شعف و عشق شد.

این حس که به یاد دیگران بودم. براشون مهم بودم. این قدر ارزشمند که برام چنین وقت بگذارند، برنامه بریزند و غافلگیرم کنند.

حس سعادت وقتی دوستان حقیقی و مجازی و حتی کسانی که مدت ها ازشون خبری نداشتم این روز را یادشون بود و از طریق وایبر و اس ام اس و ... بهم تبریک گفتند.

این حس که آدم تا هر لحظه ای که زنده است و نفس می کشه هرگز نباید ناامید بشه و از زندگی و دوستانش باید لذت ببره و از شراب ناب وجود و حضور و محبتشون ذره ذره مست بشه.

و این بهترین هدیه تولدی بود که امسال گرفتم.

 

پیوست: روز پدر را به همه پدرانی که مظهر محبت و حمایت و عشق و خانواده دوستی هستند، پدرانی که قدم به قدم درکنار فرزندان و خانواده شون برای رسیدن به موفقیت و سعادت گام برداشتند و مردانی که نگاهی انسانی و مهربانانه به دیگران دارند، تبریک میگم.

همچنین روز معلم را به همه معلمان دلسوز و سختکوش که برای یاد دادن درس علم و زندگی به کودکان ما سخت تلاش می کنند، تبریک میگم.

[ جمعه 11 اردیبهشت 1394 ] [ 19:51 ] [ خانم اردیبهشتی ] [ نظرات (30) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 189286